Voeg extra uitdagingen en nog meer speelplezier toe aan de LEGO Super Mario wereld van kinderen met de Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart (71419). Spelers kunnen de tuin verkennen met hun interactieve LEGO Peach, LEGO Mario of LEGO Luigi poppetjes (figuren niet inbegrepen) in de bouwbare luchtballon. Bij deze set met modulair speelgoed zijn 4 Super Mario personages inbegrepen: Pom Pom, een blauwe Toad, een roze Yoshi en een Lava Bubble, om alleen of samen mee te spelen. De set zit vol coole functies, zoals het huis van de blauwe Toad met een supersterblok in de 'rook' van de schoorsteen, een fontein met een muntenblok en wolken boven Pom Pom om met de ballon te splitsen. Download de LEGO Super Mario app voor bouwinstructies en inspiratie voor de bouwbare Super Mario game.
Om met deze uitbreidingsset te kunnen spelen heb je de startset 71360, 71387 of 71403 nodig. Dit constructiespeelgoed past goed bij de Uitbreidingsset: Peach kasteel (71408) en kan worden gecombineerd met alle LEGO Super Mario sets. Deze speelset is een topcadeau voor kinderen vanaf 7 jaar die dol zijn op creatieve verhalen bedenken. De afmetingen van de set zijn ongeveer 21 cm hoog, 30 cm breed en 31 cm diep, met in totaal 453 onderdelen om mee te bouwen en spelen.
De LEGO Super Mario 71419 Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart is een prachtige toevoeging aan de verzameling van elke jonge bouwer en Super Mario fan. Met aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar kunnen kinderen urenlang plezier beleven aan het verkennen en bouwen van deze interactieve speelset. De kleurrijke en gedetailleerde onderdelen zorgen voor een boeiende speelervaring waarbij creativiteit en verbeeldingskracht worden gestimuleerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Dreamland kun je LEGO Super Mario 71419 Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart kopen voor de prijs van € 25,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Mario 71419 Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Mario 71419 Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,00 voor LEGO Super Mario 71419 Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 49,95 op 31-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 453 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71419 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 10558846 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 70.5 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017434094 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Mario 71419 Uitbreidingsset: Peach' tuin ballonvaart aankoopt