Grove
- EAN: 8718026305352
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Grove is een uitdagend kaartspel voor 1 speler. Het citrusachtige vervolg op het bekroonde Orchard. Speel kaarten in je speelgebied en leg ze zo neer dat je citrusfruit kunt oogsten. Verzamel fruit door bomen van hetzelfde fruit op elkaar te leggen en plaats een dobbelsteen op het veld. Laat de eekhoorn je helpen en zorg dat hij je niet dwarszit. De kruiwagen kan van pas komen bij een grote lading fruit. Voeg extra uitdaging toe met de recepten op de achterkant van de kaarten.
Grove is een solospel dat ook met meerdere spelers gespeeld kan worden. Combineer meerdere exemplaren en speel om de meeste punten! Dit spel past goed bij liefhebbers van A gentle Rain.
Speleigenschappen Grove: Aantal spelers: 1, Tijd: 5-10 minuten, Leeftijd: 8+, Taal: Nederlands, Complexiteit: Eenvoudig, Dicetower Judgement: Geen, Legacy: Nee, Coöp: Nee
Uitgever White Goblin Games biedt Grove aan. Dit strategische spel weegt 0.15 kg en is geschikt voor kinderen en volwassenen. Het spel vereist geen internetverbinding of speciale app voor volledige functionaliteit. Aanbevolen voor spelers vanaf 8 jaar tot 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Grove kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Grove te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Grove bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,83 voor Grove is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,16. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026305352 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 101 mm |
EAN
| EAN | 8718026305352 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Grove aankoopt