White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl)
- EAN: 8718026303624
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het koninkrijk beleefd niet zijn beste periode. Er is nog steeds geen troonopvolger en overal wordt gestreden om de macht. Magische locaties spelen een belangrijke rol vanaf nu. Zorg dat je Basilisken en Eenhoorns voor je wint maar pas op voor de Feniksen die voor iedereen zowel indrukwekkend als gevaarlijk zijn. Let op! Dit is een uitbreiding. Je hebt CLAIM of CLAIM2 nodig om te kunnen spelen.
Specificaties:
- Kleur: geel
- Geslacht: junior, unisex
- Materiaal: kunststof
- Model: WGG1957
- Serie: Claim
- Aantal spelers: 2 spelers
- Speeltijd: 25 minuten
- Taal: Nederlands
- Leeftijd: vanaf 10 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl) kopen voor de prijs van € 12,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl) in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,76 voor White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl) is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 12,89 op 23-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,13. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1958 |
| EAN | 8718026303624 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 91 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026303624 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Maps (nl) aankoopt