Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090301774
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires. Deze Faller modelspoorschaal H0 producten zijn perfect voor het creëren van realistische en gedetailleerde modelspoorbanen. Met het merk Faller bent u verzekerd van hoogwaardige producten die zorgen voor urenlang speelplezier.
Deze set heeft een CE-markering en is gemaakt van metaal in een neutrale kleur. Het ontwerp is niet gebonden aan een specifiek personage, wat de creativiteit van uw kind zal stimuleren. De universele taalhandleiding maakt het eenvoudig om aan de slag te gaan, ongeacht de voorkeurstaal van uw kind.
Het type modelbouwdecoratie van dit product is een gebouw, wat een interessante dimensie toevoegt aan de modelspoorbaan. Met afmetingen van 18,70 cm bij 7,90 cm bij 38,80 cm past dit product perfect in uw modelspoorweglandschap. Met een verpakkingsgewicht van 457 g is het ook gemakkelijk te verplaatsen en op te bergen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 55,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 55,94 voor Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 71,99 op 13-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090301774 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 18.70 cm |
| Verpakking hoogte | 7.90 cm |
| Verpakking lengte | 38.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 457 g |
EAN
| EAN | 4104090301774 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - met pijpleidingen - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt