Faller - LED Light. arc luminaire - FA272227 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090722272
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller LED Light arc luminaire - FA272227 is een prachtig modelbouwset en hobbybouwspeelgoed voor kinderen, geschikt voor liefhebbers van modelverf en accessoires. Deze historische, smeedijzeren lantaarn is gedetailleerd met verfijnde versieringen die een unieke charme toevoegen. Het is ideaal voor het verlichten van oude landschappen en modelspoorwegen op de schaal N - 1:160.
Dit product van Faller wordt geleverd met universele taal instructies en is CE gecertificeerd. De neutrale kleur en kunststof materiaal geven een hoogwaardige uitstraling. Het is een type straatdecoratie zonder specifiek personage. Met een verpakking hoogte van 6.50 cm is deze lantaarn een perfecte aanvulling op elk modelspoorlandschap.
Creëer een sfeervolle en historische ambiance met deze LED lantaarn van Faller. Met zijn verfijnde details en realistische ontwerp zal deze lantaarn zeker een eyecatcher zijn op uw modelspoorweg of diorama. Voeg een vleugje nostalgie toe door deze lantaarn verlichting te integreren in uw modelspoorwegproject.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - LED Light. arc luminaire - FA272227 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - LED Light. arc luminaire - FA272227 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - LED Light. arc luminaire - FA272227 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Faller - LED Light. arc luminaire - FA272227 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 07-04-2025. De hoogste prijs was € 19,94 op 23-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal N |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090722272 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 4104090722272 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - LED Light. arc luminaire - FA272227 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt