Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo
- EAN: 3417765025556
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kinderen verdienen alleen het beste en daarom introduceren we met trots het Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo. Dit fantastische speelgoed, in een vrolijke roze kleur, is speciaal ontworpen voor meisjes van 0 tot 2 jaar. Het biedt een unieke combinatie van leren en plezier, perfect voor nieuwsgierige kleintjes die de wereld om hen heen ontdekken.
De Vtech Baby Croc' hippo is niet zomaar speelgoed; het is een educatief spel dat kinderen helpt bij het ontwikkelen van hun taalvaardigheden en motorische vaardigheden. Met geluidseffecten en vrolijke muziek stimuleert dit speelgoed de zintuigen van uw kindje, terwijl de bijtring perfect is voor de kleine handjes van baby's. Dit alles maakt het niet alleen leuk, maar ook leerzaam!
Dit speelgoed werkt op 3 LR44-batterijen, die bij de levering zijn inbegrepen. Hierdoor kunnen kinderen onmiddellijk aan de slag, zonder dat u extra batterijen hoeft aan te schaffen. Dankzij de compacte afmetingen van 16 cm hoog en 14 cm breed is het bovendien gemakkelijk op te bergen en mee te nemen.
De gebruiksvriendelijke Franse instructies zorgen ervoor dat ouders ook snel begrijpen hoe ze het speelgoed optimaal kunnen gebruiken. Bovendien is er geen app vereist om met de Vtech Baby Croc' hippo te spelen, waardoor het nog toegankelijker wordt voor ouders en hun kinderen.
Voeg een vleugje plezier en educatie toe aan de speeltijd van uw kleintje met de Vtech Baby Croc' hippo. Dit speelgoed kan niet alleen de creativiteit stimuleren, maar biedt ook de perfecte manier om samen quality time door te brengen. Bestel vandaag nog en geef uw kindje de kans om zich te ontwikkelen terwijl ze plezier hebben!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo kopen voor de prijs van € 34,22. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,91 voor Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo is gemeten op 18-03-2026. De hoogste prijs was € 58,48 op 02-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 32,57. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 3417765025556 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | Roze |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 5.50 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 17.5 mm |
| Verpakking hoogte | 21.6 mm |
| Verpakking lengte | 6.6 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3417765025556 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Educatief speelgoed Vtech Baby Croc' hippo aankoopt