VTech - Kidizoom Smartwatch DX4 blauw
- EAN: 3417765752230
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de VTech Kidizoom Smartwatch DX4 in een stijlvolle blauwe kleur! Deze coole 16-in-1 smartwatch is perfect voor kinderen vanaf 5 jaar en biedt eindeloos veel plezier. Maak selfies en video's met de twee ingebouwde camera's en leer op een speelse manier klokkijken met de gesproken tijd. De 3D klokweergave laat je creativiteit de vrije loop, zodat elk kind zijn of haar eigen unieke stijl kan creëren.
De smartwatch is niet alleen leuk, maar ook functioneel. Leg geweldige momenten vast met de camera's en bewerk ze met coole effecten, kaders en filters. Speel uitdagende spellen en verbeter je reactiesnelheid met de drie reactie-spellen: schud, tik en veeg volgens de instructies. Dankzij de QR-code verbinding kunnen kinderen ook kaarten sturen en spelletjes spelen met vrienden.
Met een intern geheugen van 256 MB heb je ruimte voor maar liefst 1.500 foto's of 10 video's van 1 minuut. De VTech Kidizoom Smartwatch DX4 is voorzien van een oplaadbare accu, waardoor je geen batterijen hoeft te vervangen. Het spatbestendige ontwerp maakt het een ideaal speelgoed voor actieve kinderen die graag buitenspelen.
Deze smartwatch weegt 0.42 kg en heeft een compact ontwerp met afmetingen van 42 cm lengte, 4 cm breedte en 1 cm hoogte. Hij is gemaakt van duurzaam kunststof en maakt geluid voor een extra speelse ervaring. De smartwatch is geschikt voor zowel jongens als meisjes en is een fantastische keuze voor elke jonge avonturier.
Maak jouw kind blij met de VTech Kidizoom Smartwatch DX4 blauw en laat ze genieten van urenlang speelplezier. Dit product is CE-gemarkeerd en voldoet aan de veiligheidsnormen voor speelgoed. Geniet van een innovatieve speelmethode en bied jouw kinderen de kans om technologie te ontdekken op een veilige en leuke manier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je VTech - Kidizoom Smartwatch DX4 blauw kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om VTech - Kidizoom Smartwatch DX4 blauw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat VTech - Kidizoom Smartwatch DX4 blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor VTech - Kidizoom Smartwatch DX4 blauw is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 79,99 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| EAN | 3417765752230 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | VTech Electronics Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type activity-center | Rol |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 123 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Voedingstype | Accu |
EAN
| EAN | 3417765752230 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je VTech - Kidizoom Smartwatch DX4 blauw aankoopt