Duck & Cover - Kaartspel - 2 tot 7 Spelers - 8+ jaar - Familiespel - Gezelschapsspel - Snel, eenvoudig en hilarisch kaartspel
- EAN: 5407009610288
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Intertoys Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Duck & Cover - Kaartspel - 2 tot 7 Spelers - 8+ jaar - Familiespel - Gezelschapsspel - Snel, eenvoudig en hilarisch kaartspel kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Duck & Cover - Kaartspel - 2 tot 7 Spelers - 8+ jaar - Familiespel - Gezelschapsspel - Snel, eenvoudig en hilarisch kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Duck & Cover - Kaartspel - 2 tot 7 Spelers - 8+ jaar - Familiespel - Gezelschapsspel - Snel, eenvoudig en hilarisch kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Duck & Cover - Kaartspel - 2 tot 7 Spelers - 8+ jaar - Familiespel - Gezelschapsspel - Snel, eenvoudig en hilarisch kaartspel is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 14,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuten |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Frans Nederlands Engels |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CPTGDCNL |
| EAN | 5407009610288 |
| Editie | Basisspel |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Maximaal aantal spelers | 7 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 199 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5407009610288 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Duck & Cover - Kaartspel - 2 tot 7 Spelers - 8+ jaar - Familiespel - Gezelschapsspel - Snel, eenvoudig en hilarisch kaartspel aankoopt