Asmodee Welcome to the Dungeon -
- EAN: 3760175512346
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom in het Dungeon - voorheen uitgebracht als Dungeon van Mandom - is een spannende dungeon duik waarbij 2-4 spelers elkaar uitdagen om met minder uitrusting dan ze begonnen de dungeon in te gaan, terwijl ze de dungeon vullen met monsters. Spelers kunnen het spel winnen door 2 rondes te winnen of geëlimineerd te worden door 2 rondes te verliezen. Elke speler heeft een kaart met twee zijden, een witte kant en een rode kant. De eerste overwinning tikt de spelerskaart aan en het eerste verlies draait de kaart om naar de rode kant. Bij een tweede verlies moet de speler de kaart terug in de doos leggen.
Het spel wordt gespeeld in rondes. De startspeler (degene die als laatste de dungeon heeft uitgedaagd of de laatste speler die in een dungeon was) kan ervoor kiezen om een kaart uit het monsterdeck te trekken of zijn beurt over te slaan. Als ze ervoor kiezen om te tekenen, kunnen ze twee dingen doen: (1) houd het vast en ontkoppel een uitrusting of (2) plaats het met de afbeelding naar beneden in de dungeon. Door het met de afbeelding naar beneden te plaatsen, wordt het dungeondeck gecreëerd en vult het de dungeon met monsters waarmee de uitdager later zal moeten vechten.
Als ze ervoor kiezen om hun beurt over te slaan, kunnen ze niet deelnemen aan de rest van de ronde. Zodra er nog maar één persoon over is nadat alle andere spelers hun beurt hebben overgeslagen, wordt die speler de uitdager en moet hij de dungeon in met alleen de uitrusting die hij heeft uitgerust. De speler draait vervolgens kaarten van het dungeondeck om en vecht tegen de monsters erin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelspul
- Bij Bol.com kun je Asmodee Welcome to the Dungeon - kopen voor de prijs van € 14,23. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Welcome to the Dungeon - te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Welcome to the Dungeon - bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,23 voor Asmodee Welcome to the Dungeon - is gemeten op 23-01-2025. De hoogste prijs was € 15,95 op 04-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,72. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00078761 |
| EAN | 3760175512346 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760175512346 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Welcome to the Dungeon - aankoopt