Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp - DE/EN/ES/FR/IT
- EAN: 5060453692578
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de duistere wereld van Dark Souls met het bordspel Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp. Beleef de intense strijd tegen de angstaanjagende Vordt of the Boreal Valley met dit uitbreidingspakket. Het pakket bevat onder andere een mega bordspel van 560mm x 560mm, 4 Level 4 Encounter Cards, 18 Boss Behaviour and Data Cards, 2 Boss Treasure Cards, een Vordt of the Boreal Valley Boss Dial en een regelboekje. Het spel is ontworpen door Asmodee en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 14 jaar. Met een speeltijd van 30 minuten en een maximum van 4 spelers, is het een spannende toevoeging aan je bordspelcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp - DE/EN/ES/FR/IT kopen voor de prijs van € 53,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp - DE/EN/ES/FR/IT te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp - DE/EN/ES/FR/IT bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,96 voor Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp - DE/EN/ES/FR/IT is gemeten op 20-02-2025. De hoogste prijs was € 55,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.87 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00078184 |
| EAN | 5060453692578 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5060453692578 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dark Souls: Vordt of the Boreal Exp - DE/EN/ES/FR/IT aankoopt