Asmodee Meadow 60 min Bordspel Strategie
- EAN: 4015566602502
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het Asmodee Meadow bordspel, een strategisch spel dat zowel voor volwassenen als kinderen geschikt is. Dit spel is ideaal voor gezelschappen van 1 tot 4 spelers, waardoor je volop kunt genieten van een spannende ervaring met vrienden en familie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee Meadow 60 min Bordspel Strategie kopen voor de prijs van € 85,62. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Meadow 60 min Bordspel Strategie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Meadow 60 min Bordspel Strategie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 82,21 voor Asmodee Meadow 60 min Bordspel Strategie is gemeten op 14-03-2026. De hoogste prijs was € 85,62 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,41. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuten |
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4015566602502 |
| EAN | 4015566602502 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 296 mm |
| Verpakking hoogte | 294 mm |
| Verpakking lengte | 76 mm |
EAN
| EAN | 4015566602502 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Meadow 60 min Bordspel Strategie aankoopt