COSTWAY Schuibauto glijauto vanaf 1 jaar, glijvoertuig met opbergruimte onder de zitting, kinderauto met claxon en motorgeluid, voor jongens en meisjes (rood)
- EAN: 0015706695436
- Categorie(n): Accuvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar voor puur rijplezier met de COSTWAY Schuibauto! Deze glijauto is perfect voor kinderen vanaf 1 jaar en zorgt voor eindeloos vermaak. Met een claxon en realistisch motorgeluid wordt elk avontuur spannend en levensecht. Dankzij het flexibele stuur kunnen kleintjes eenvoudig en comfortabel rijden, wat bijdraagt aan hun zelfvertrouwen en coördinatie.
Veiligheid staat voorop! De glijauto is uitgerust met schroefdraadwielen die zorgen voor een soepele rit op diverse ondergronden zoals beton, asfalt en hout. Dankzij de kantelbeveiliging kunnen kinderen met een gerust hart rondrijden, terwijl zij hun omgeving ontdekken. Ouders kunnen met een gerust hart toekijken terwijl hun kinderen spelen en leren.
Een slim ontwerp met verborgen opbergruimte maakt deze glijauto extra bijzonder. Onder de zitting kunnen kinderen hun favoriete speelgoed of snacks kwijt, wat hen aanmoedigt om zelfstandig te zijn tijdens hun avonturen. Dit unieke kenmerk bevordert niet alleen orde, maar maakt het ook makkelijker om alles mee te nemen wat ze nodig hebben.
De COSTWAY Schuibauto is niet alleen praktisch, maar ook comfortabel. Gemaakt van hoogwaardig, slagvast PP-materiaal is deze auto ontworpen om een gewicht tot 25 kg te dragen. De ruime zitting en ergonomische rugleuning bieden optimaal rijcomfort, zelfs tijdens langere ritten. Deze auto is dus perfect voor het actieve kind!
Deze glijauto in levendige rode kleur is een ideaal cadeau voor zowel jongens als meisjes. Of het nu gaat om een verjaardag of een andere feestelijke gelegenheid, deze kinderauto is de perfecte keuze om hun motorische vaardigheden te ontwikkelen. Let op: voor de geluidseffecten zijn 2 x 1,5 V AA-batterijen nodig, deze zijn niet inbegrepen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je COSTWAY Schuibauto glijauto vanaf 1 jaar, glijvoertuig met opbergruimte onder de zitting, kinderauto met claxon en motorgeluid, voor jongens en meisjes (rood) kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om COSTWAY Schuibauto glijauto vanaf 1 jaar, glijvoertuig met opbergruimte onder de zitting, kinderauto met claxon en motorgeluid, voor jongens en meisjes (rood) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat COSTWAY Schuibauto glijauto vanaf 1 jaar, glijvoertuig met opbergruimte onder de zitting, kinderauto met claxon en motorgeluid, voor jongens en meisjes (rood) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,74 voor COSTWAY Schuibauto glijauto vanaf 1 jaar, glijvoertuig met opbergruimte onder de zitting, kinderauto met claxon en motorgeluid, voor jongens en meisjes (rood) is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 52,99 op 21-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,25. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Costway |
|---|
Eigenschappen
| Voltage | 1.5 V |
Algemene kenmerken
| Merk | Costway |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakkingsgewicht | 3.75 kg |
| EAN | 0015706695436 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
| Product breedte | 27 cm |
| Product gewicht | 3 kg |
| Product hoogte | 41.50 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Signaalwoord | Waarschuwing |
| Verpakking breedte | 31.40 cm |
| Verpakking hoogte | 29.80 cm |
| Verpakking lengte | 65.90 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 0015706695436 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je COSTWAY Schuibauto glijauto vanaf 1 jaar, glijvoertuig met opbergruimte onder de zitting, kinderauto met claxon en motorgeluid, voor jongens en meisjes (rood) aankoopt