BOSCH | Accu - 12V 45Ah | S4020 - 0 092 S40 200 | Auto Start Accu
- EAN: 4047023479822
- Categorie(n): Accuvoertuigen
De BOSCH Accu - 12V 45Ah S4020 - 0 092 S40 200 Auto Start Accu is een hoogwaardige auto startaccu van het merk Bosch. De accu heeft een voltage van 12V en een maximale batterijduur van 0 uur. Met massieve banden en geen accuvoertuigopties is deze accu geschikt voor verschillende soorten auto's. De accu weegt slechts 0.02 kg en heeft een MPN van 0092S40200. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar, waarbij uitzonderingen gelden bij te diep ontladen, kunt u rekenen op betrouwbare kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat BOSCH | Accu - 12V 45Ah | S4020 - 0 092 S40 200 | Auto Start Accu bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,87 voor BOSCH | Accu - 12V 45Ah | S4020 - 0 092 S40 200 | Auto Start Accu is gemeten op 06-11-2025. De hoogste prijs was € 95,14 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,27. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 0 kg |
Eigenschappen
| Type banden | Massieve banden |
| Voltage | 12 V |
| Maximale snelheid | 0 km/h |
| Maximale afstand afstandsbediening | 0 m |
| Maximale batterijduur | 0 uur |
| Accuvoertuig opties | Geen opties |
Algemene kenmerken
| Merk | Bosch |
| Kleur | NVT |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0092S40200 |
| EAN | 4047023479822 |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Te diep ontladen |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H240:Ontploffingsgevaar bij verwarming. H242:Brandgevaar bij verwarming. H241:Brand- of ontploffingsgevaar bij verwarming. H204:Gevaar voor brand of scherfwerking. |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 130 cm |
| Product gewicht | 15 kg |
| Product hoogte | 230 cm |
| Product lengte | 240 cm |
| Rubberen banden | Nee |
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| Zithoogte | 0 cm |
EAN
| EAN | 4047023479822 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BOSCH | Accu - 12V 45Ah | S4020 - 0 092 S40 200 | Auto Start Accu aankoopt