Catan playmat Islands Bordspel
- EAN: 8719214421366
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel Catan met de uitbreiding Zeevaarders nu op een andere manier met deze stevige, rubberen speelmat! Catan is in meerdere eilanden verdeeld. Op het ene hoofdeiland ontbreken weiden, terwijl op het andere geen bos groeit. Hoe kom je nu aan boten? De speelmatten van 999 Games zijn van de hoogste kwaliteit en garanderen jarenlang speelcomfort en extra beleving!
De Catan playmat Islands Bordspel is uitsluitend speelbaar in combinatie met Catan en Catan: Zeevaarders. Met een verpakkingsgewicht van 0.49 kg, is deze speelmat eenvoudig te vervoeren en op te bergen. Dit strategische spel, met een speeltijd van 90 minuten, is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De doelgroep bestaat uit kinderen en volwassenen vanaf 10 jaar.
De afmetingen van de verpakking zijn 68 mm x 66 mm x 658 mm. Het materiaal van de Catan playmat is karton. Deze standaard editie van 999 Games is voorzien van de CE-markering en voldoet aan de nodige veiligheidsnormen. Let op: dit spel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Catan playmat Islands Bordspel kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Catan playmat Islands Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan playmat Islands Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,99 voor Catan playmat Islands Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-MAT03 |
| EAN | 8719214421366 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 68 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 658 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214421366 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan playmat Islands Bordspel aankoopt