KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel
- EAN: 8717249194736
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel is een knotsgek puzzelspel voor het hele gezin! Leg de kaarten zo op elkaar dat de verschillende delen op elkaar passen en er 1 grote afbeelding ontstaat. Om een puzzel met succes in elkaar te zetten, zijn visuele waarneming en vaardige vingers vereist. Dit spel bevat 4 kleine puzzels en 1 supergrote, allemaal met een betoverend sprookjesthema.
Met een speeltijd van 20 minuten en geschikt als geluksspel, is KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel perfect om samen met familie en vrienden te spelen. De verpakking bevat 24 grote puzzelkaarten en de spelregels. Het merk achter dit betoverende spel is 999 Games, met modelnummer 999-KOO03 en EAN 8717249194736. Gemaakt van stevig karton, biedt dit spel eindeloos plezier voor kinderen vanaf 7 jaar tot wel 99 jaar.
De verpakkingsafmetingen zijn 154 mm breed, 48 mm hoog en 201 mm lang, met een verpakkingsgewicht van 0.26 kg. Dit spel is niet afhankelijk van internet of apps, waardoor het overal en altijd gespeeld kan worden. Met CE-markering en geschikt voor zowel jongens als meisjes, is KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel een magisch spel dat de fantasie prikkelt en creativiteit stimuleert!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel kopen voor de prijs van € 7,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
- Op dit moment is KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,00 voor KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel is gemeten op 31-05-2026. De hoogste prijs was € 14,95 op 08-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 24 grote puzzelkaarten de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOO03 |
| EAN | 8717249194736 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2011 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 201 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8717249194736 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je KooKoo Puzzle: Sprookjes Kaartspel aankoopt