Het populaire handelsspel in een nieuw jasje! De spelers ruilen grondstoffen met elkaar om straten, dorpen en steden te kunnen bouwen. Nu met nog meer spelbeleving. vanaf 10 jaar 3-4 spelers +/- 75 minuten 999 Games Kolonisten van Catan Basisspel. Dit bordspel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar. Het spel heeft een speelduur van 90 minuten en is een denkspel, geluksspel en strategisch spel in de Nederlandse taal. De verpakking bevat spelonderdelen en spelregels, en het gewicht van het spel is 1.17 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Catan - Basisspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,59 voor Catan - Basisspel is gemeten op 20-12-2024. De hoogste prijs was € 46,99 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Geluksspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | spelonderdelen spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-KOL01B |
| EAN | 8717249199366 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 297 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 307 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249199366 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Catan - Basisspel aankoopt