Schrodingers Katten
- EAN: 8720289477349
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Schrodingers Katten is een strategisch spel met een speeltijd van 20 minuten. Het spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en wordt uitgegeven door 999 Games. De standaard editie van het spel wordt geleverd met 66 speelkaarten, een klembord, een markeerring en de spelregels. Het is een Nederlandstalig spel dat geen app vereist voor volledige functionaliteit.
De Schrodingers Katten heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 10 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Het kan niet zelfstandig met internet verbinden en heeft geen vereisten voor het gebruik van een app. Het spel wordt geleverd in een kartonnen verpakking met afmetingen van 54 mm breed, 14 mm hoog en 91 mm lang.
Voor de veiligheidswaarschuwingen wordt aangegeven dat het spel niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar en dat het onder toezicht van volwassenen moet worden gebruikt. De CE-markering is zichtbaar op de verpakking. Het product heeft een EAN van 8720289477349 en het is geen fan merchandise. De doelgroep van het spel zijn zowel jongens als meisjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp Spellenrijk Dreamland Spelhuis Spelspul Toychamp 999 Games Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je Schrodingers Katten kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Schrodingers Katten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Schrodingers Katten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,03 voor Schrodingers Katten is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 15,99 op 05-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 66 speelkaarten 1 klembord 1 markeerring De spelregels |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-SCH01 |
| EAN | 8720289477349 |
| Editie | Standaard editie |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V. Mangaanstraat 53 1362JW Almere Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Model | Standaard |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V. Mangaanstraat 53 1362JW Almere Nederland |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 54 mm |
| Verpakking hoogte | 14 mm |
| Verpakking lengte | 91 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289477349 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schrodingers Katten aankoopt