Bordspel Cayro Rummi Clasic
- EAN: 8422878707119
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een spannend bordspel waarbij elke speler probeert om hun chips te combineren door groepen van hetzelfde aantal op verschillende kleuren te maken of trappen van dezelfde kleur te maken en zonder chips achter te blijven. Deze versie is voor 4 spelers.
Kinderen verdienen alleen het beste, daarom presenteren we Bordspel Cayro Rummi Clasic, ideaal voor iedereen die op zoek is naar hoogwaardige producten voor kinderen! Koop Cayro tegen de beste prijzen! Het materiaal van het spel is plastic en het is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 8 jaar. Het spel werkt niet op batterijen en bevat geen lichten of geluid. De instructiehandleiding is beschikbaar in verschillende talen, waaronder Spaans, Engels, Frans, Italiaans, Portugees en Grieks.
Het verpakkingsgewicht is 0.69 kg en de speeltijd is ongeveer 30 minuten. Cayro Rummi Clasic is een strategisch spel dat gespeeld kan worden in het Engels, Nederlands, Frans en Duits. In de verpakking vind je 4 houders en rummy stenen. Het merk van het product is Geronimo Games en het heeft het MPN-nummer SPC01-001. De EAN-code is 8422878707119 en het materiaal is kunststof.
Dit bordspel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar tot 12 jaar. Er zijn geen batterijen nodig om dit spel te spelen. Het heeft verschillende kenmerken die voldoen aan de Europese normen, waaronder het CE-kwaliteitslabel. De verpakking heeft de volgende afmetingen: 261 mm breed, 46 mm hoog en 263 mm lang. Cayro Rummi Clasic is een standaard editie van het spel met een introductiejaar van 2011 en biedt geen ondersteuning met updates. Het is een leuk en educatief spel voor kinderen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Bordspel Cayro Rummi Clasic kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bordspel Cayro Rummi Clasic te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bordspel Cayro Rummi Clasic bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,96 voor Bordspel Cayro Rummi Clasic is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 06-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Geronimo Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels Nederlands Frans Duits |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 4 houders + rummy stenen |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SPC01-001 |
| EAN | 8422878707119 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2011 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Taal |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8422878707119 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bordspel Cayro Rummi Clasic aankoopt