Blue Orange Games - Chickyboom - Familiespel - Behendingheidspel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 4 Jaar
- EAN: 3770000904253
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het familiespel Blue Orange Games - Chickyboom kunnen spelers van alle leeftijden genieten van een spannend behendigheidsspel. Het spel is geschikt voor 2-4 spelers vanaf 4 jaar oud en heeft een speeltijd van ongeveer 10 minuten. Het spel moedigt spelers aan om hun behendigheid te testen terwijl ze proberen de kippen, hooibalen en hooizakken op de juiste manier op de wip te balanceren. Het spel wordt geleverd in een verpakking met een gewicht van 0.82 kg, wat het gemakkelijk maakt om overal mee naartoe te nemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelspul
- Bij Spelspul kun je Blue Orange Games - Chickyboom - Familiespel - Behendingheidspel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 4 Jaar kopen voor de prijs van € 25,65. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Blue Orange Games - Chickyboom - Familiespel - Behendingheidspel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 4 Jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Blue Orange Games - Chickyboom - Familiespel - Behendingheidspel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 4 Jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,65 voor Blue Orange Games - Chickyboom - Familiespel - Behendingheidspel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 4 Jaar is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,65 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Geronimo Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.82 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00035 |
| EAN | 3770000904253 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rue Roger Marchal 2, 5380 Fernelmont, België |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@geronimogames.com |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | GERONIMO GAMES SRL |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 003281 222666 |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 59 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3770000904253 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Blue Orange Games - Chickyboom - Familiespel - Behendingheidspel - 2-4 Spelers - Geschikt vanaf 4 Jaar aankoopt