Ervaar het ultieme waterplezier met het Intex Prism Frame zwembad met een diameter van 305 cm en een hoogte van 76 cm. Dit ronde opzetzwembad is perfect voor gezinnen die willen genieten van frisse zomeractiviteiten in hun eigen achtertuin. Met een inhoud van 4.485 liter is er voldoende ruimte om te ontspannen, spelen en af te koelen.
De stabiele buizenconstructie van gepoedercoat staal biedt duurzaamheid en veiligheid, terwijl de extra sterke drielaagse liner, gemaakt van PVC en polyester, zorgt voor een lange levensduur. Het moderne en stijlvolle design in lichtgrijs maakt het zwembad een aantrekkelijke aanwinst voor elke tuin.
Met een eenvoudige opzet die slechts 30 minuten in beslag neemt, heb je snel je eigen zwembad klaar voor gebruik. Dit zwembad wordt geleverd met een reparatieset en beschikt over een leegloopventiel voor eenvoudig onderhoud. Daarnaast is er een aansluiting beschikbaar voor een 32 mm filterpomp (apart verkrijgbaar), wat de waterkwaliteit verbetert.
Dit familiezwembad is ideaal voor elke tuin en biedt talloze mogelijkheden om samen met vrienden en familie van het water te genieten. Let op: gebruik het zwembad altijd onder toezicht van een volwassene om de veiligheid te waarborgen.
Met een verpakking die afmetingen heeft van 88 cm x 27 cm x 29 cm en een gewicht van 17,05 kg, is het Intex Prism Frame zwembad zowel praktisch als functioneel. Maak je klaar voor een zomer vol waterpret met dit mooie, veilige en gebruiksvriendelijke zwembad!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Zwembad 305 x 76 cm - Intex Prism Frame Rond 4.485L Met Reparatieset Grijs kopen voor de prijs van € 289,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Zwembad 305 x 76 cm - Intex Prism Frame Rond 4.485L Met Reparatieset Grijs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Zwembad 305 x 76 cm - Intex Prism Frame Rond 4.485L Met Reparatieset Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 289,00 voor Zwembad 305 x 76 cm - Intex Prism Frame Rond 4.485L Met Reparatieset Grijs is gemeten op 01-08-2025. De hoogste prijs was € 399,00 op 30-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 110,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 44895 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief filterpomp |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC Staal |
| Verpakkingsgewicht | 17.50 kg |
| EAN | 6154131388378 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26700NP |
| Kwaliteitslabel | TüV |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | lichtgrijs |
| Product hoogte | 76 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 38 cm |
| Verpakking hoogte | 2.70 cm |
| Verpakking lengte | 88 cm |
EAN
| EAN | 6154131388378 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Zwembad 305 x 76 cm - Intex Prism Frame Rond 4.485L Met Reparatieset Grijs aankoopt