Zandbak incl. gronddoek - GEIMPREGNEERD hout - 120x120cm - Incl. Montage-video.
- EAN: 8720512306347
- Categorie(n): Zandbakken
Deze GEIMPREGNEERDE houten zandbak van 120x120 cm is perfect voor uren speelplezier in de tuin. De zandbak wordt geleverd inclusief gronddoek, waardoor het zand schoon blijft en onkruid geen kans krijgt om te groeien. Met het bijgeleverde montage-video is het eenvoudig om de zandbak in elkaar te zetten. De zandbak is van het merk Ladanas en voldoet aan de EN 71 kwaliteitsnormen.
De aanbevolen leeftijd voor deze zandbak is tussen 1 en 7 jaar. Met 120 cm breedte, 120 cm lengte en 20 cm hoogte biedt de zandbak voldoende ruimte voor kinderen om te spelen. Daarnaast is de zandbak voorzien van een afdekhoes en benodigt hij 300 kg speelzand.
Let op: gebruik de zandbak onder toezicht van een volwassene en zorg voor de nodige veiligheidsmaatregelen. De zandbak wordt geleverd zonder zitje en zonwering, maar met voorgeboorde onderdelen voor eenvoudige montage. De garantieperiode bedraagt 2 jaar en de zandbak wordt geleverd met een zichtbare CE-markering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Zandbak incl. gronddoek - GEIMPREGNEERD hout - 120x120cm - Incl. Montage-video. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,00 voor Zandbak incl. gronddoek - GEIMPREGNEERD hout - 120x120cm - Incl. Montage-video. is gemeten op 17-04-2025. De hoogste prijs was € 75,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Ladanas |
Type zandbak
| Inclusief deksel | Ja |
| Inclusief bodem | Ja |
| Benodigde hoeveelheid speelzand | 300 kg |
Algemene kenmerken
| Merk | Ladanas |
| Kleur | Hout, 120x120 zonder bankjes |
| Materiaal | Hout |
| Verpakkingsgewicht | 15 kg |
| EAN | 8720512306347 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal accessoires | 3 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Inclusief hoes | Ja |
| Met zitje | Ja |
| Met zonwering | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 7ii |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 120 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Thema | Geen thema |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 120 cm |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |
| Voorgeboorde onderdelen | Ja |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 8720512306347 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Zandbak incl. gronddoek - GEIMPREGNEERD hout - 120x120cm - Incl. Montage-video. aankoopt