YULU - Who dunn it! - bordspel
- EAN: 8719324074216
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 05:52:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek wie de dief is met het spannende bordspel Who Dunn It! Mystery At The Museum. Dit educatieve spel is geschikt voor meer dan 2 spelers vanaf 7 jaar en heeft een speeltijd van 15 minuten. Het spel is verpakt in een kartonnen doos met een gewicht van 0.49 kg. De verpakking bevat 1 stuk en vereist geen batterijen. Who Dunn It! is een spel dat zowel kinderen als volwassenen aanspreekt en is perfect voor een gezellige speelavond.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je YULU - Who dunn it! - bordspel kopen voor de prijs van € 19,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om YULU - Who dunn it! - bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat YULU - Who dunn it! - bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor YULU - Who dunn it! - bordspel is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 20,99 op 17-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Basic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719324074216 |
| EAN | 8719324074216 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (7) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 269 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719324074216 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je YULU - Who dunn it! - bordspel aankoopt