XL buiten Schaakspel - Koning 30 cm - Detail Top Kwaliteit Klasse en Geweldig
- EAN: 7434053216249
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Schaken in de tuin met grote stukken is prachtig en wordt vaak gedaan op pleinen en tijdens feesten. De stukken zijn gemaakt van duurzaam PVC, UV-bestendig en waterdicht. Met een doorsnee (voet) van 10 cm zijn alle stukken goed zichtbaar, vooral de koning met een hoogte van 30 cm. Dit zorgt voor een overzichtelijk spel waar omstanders ook van kunnen genieten en zelfs aan kunnen deelnemen. Ubergames produceert dit uitmuntende spel, waarbij hoge kwaliteit en ecologisch verantwoorde productie centraal staan.
Dit kwalitatieve tuinschaakspel van Ubergames komt met 2x Koning (30 cm), 2x Koningin (28 cm), 4x Loper (26 cm), 4x Paard (22 cm), 4x Toren (21 cm) en 16 pinnen (20 cm). Een vloer of speelveld kan apart worden aangeschaft in de vorm van kunststof-platen. Dit spel staat garant voor uren speelplezier en is geschikt voor alle leeftijden vanaf 8 jaar tot wel 88 jaar.
De verpakkingsafmetingen en maten tonen een gewicht van 1 kg. De speeltijd is ongeveer 30 minuten en het spel valt onder de categorie educatieve spellen. De spelinhoud is volledig in het Nederlands en bevat enkel het schaakspel zelf. Geen batterijen nodig voor dit spel en er is geen app vereist om het te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je XL buiten Schaakspel - Koning 30 cm - Detail Top Kwaliteit Klasse en Geweldig kopen voor de prijs van € 149,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om XL buiten Schaakspel - Koning 30 cm - Detail Top Kwaliteit Klasse en Geweldig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat XL buiten Schaakspel - Koning 30 cm - Detail Top Kwaliteit Klasse en Geweldig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,00 voor XL buiten Schaakspel - Koning 30 cm - Detail Top Kwaliteit Klasse en Geweldig is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 149,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | UBER Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | UG-360 |
| EAN | 7434053216249 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 88 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Rekenen |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 600 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 7434053216249 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je XL buiten Schaakspel - Koning 30 cm - Detail Top Kwaliteit Klasse en Geweldig aankoopt