Op een koude winterochtend in Annankatu vind je deze prachtige legpuzzel met 1000 stukjes. Het kleurrijke bonten kunstwerk is perfect voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een afmeting van 670 mm x 480 mm x 470 mm. De puzzel heeft geen specifiek personage en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 9 jaar. Gemaakt van stevig karton, weegt de puzzel 0.59 kg en biedt urenlang puzzelplezier. Met een introductie in juni 2022 is deze puzzel een geweldige aanvulling voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wright: Annankatu on a cold winter morning - 1000pcs kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wright: Annankatu on a cold winter morning - 1000pcs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wright: Annankatu on a cold winter morning - 1000pcs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,00 voor Wright: Annankatu on a cold winter morning - 1000pcs is gemeten op 23-12-2024. De hoogste prijs was € 16,79 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,79. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Bont |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58690 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Juni |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 670 mm |
| Product hoogte | 480 mm |
| Product lengte | 470 mm |
| Puzzelthema | Kunst en Religie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 251 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 252 mm |
EAN
| EAN | 6416739586908 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wright: Annankatu on a cold winter morning - 1000pcs aankoopt