De Wrebbit 3D puzzel Big Ben met 890 stukjes is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 12 jaar. De puzzel heeft een meerkleurig ontwerp en is gemaakt van foam materiaal. Met een afmeting van 480 mm breed, 730 mm hoog en 270 mm lang, is deze 3D-puzzel een leuke uitdaging voor volwassen puzzelliefhebbers. Het puzzelthema van Steden en Bouwwerken maakt het een perfecte aanvulling op de collectie. Deze puzzel vereist geen app, internetverbinding of batterijen en is CE-gecertificeerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Wrebbit 3d Puzzel Big Ben 890 Stukjes kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wrebbit 3d Puzzel Big Ben 890 Stukjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wrebbit 3d Puzzel Big Ben 890 Stukjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,45 voor Wrebbit 3d Puzzel Big Ben 890 Stukjes is gemeten op 21-03-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,54. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Foam |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Foam |
| Aantal puzzel stukjes | 890 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 02002 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Varken |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 480 mm |
| Product hoogte | 730 mm |
| Product lengte | 270 mm |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | 3D-puzzel |
| Verpakking breedte | 306 mm |
| Verpakking hoogte | 122 mm |
| Verpakking lengte | 410 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0665541020025 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wrebbit 3d Puzzel Big Ben 890 Stukjes aankoopt