World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's
- EAN: 8714627010213
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:46:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's is een geweldige toevoeging aan de speelgoedcollectie van uw kind. Met realistische details en kleurrijke ontwerpen zal deze dinotruck de verbeelding van uw kind zeker stimuleren. De pull-back functie van de auto's zorgt voor eindeloos speelplezier terwijl ze rondrijden op de dinotruck en avonturen beleven.
Dankzij de stevige constructie kan uw kind genieten van urenlang speelplezier zonder zorgen. De dinotruck en auto's zijn gemaakt van hoogwaardige materialen die duurzaamheid garanderen, zodat uw kind keer op keer kan genieten van dit speelgoed. Met 3 pull-back auto's inbegrepen is dit speelgoed perfect voor solo spelen of om te delen met vrienden en familie.
De World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's is niet alleen leuk, maar ook educatief. Door te spelen met dit speelgoed kunnen kinderen hun motorische vaardigheden, verbeeldingskracht en creativiteit ontwikkelen. Het biedt ook een geweldige kans om meer te leren over dinosaurussen en voertuigen, waardoor het zowel leuk als leerzaam is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,32 voor World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's is gemeten op 03-03-2026. De hoogste prijs was € 12,99 op 08-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,67. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | World of dinosaurs |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80706A |
| EAN | 8714627010213 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 0.00 cm |
| Product hoogte | 0.00 cm |
| Product lengte | 0.00 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Vrachtwagen |
| Verpakking breedte | 117 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714627010213 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je World of Dinosaurs Dinotruck met 3 Pull-back Auto's aankoopt