World in Progress
- EAN: 5904689270035
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je World in Progress kopen voor de prijs van € 25,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om World in Progress te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat World in Progress bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,95 voor World in Progress is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 25,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AWWIP01 |
| EAN | 5904689270035 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee the Netherlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 168 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 201 mm |
EAN
| EAN | 5904689270035 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je World in Progress aankoopt