Woody - Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout
- EAN: 8591864902200
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout. Dit telraam van Woody biedt een leuke en educatieve manier om te leren tellen en rekenen. Met een afmeting van 34x11,5x15,2 cm, heeft dit telraam 10 bogen met in totaal 55 kralen. Hiermee kunnen kinderen 110 rekenopdrachten uitvoeren, waardoor ze spelenderwijs optellen en aftrekken kunnen oefenen.
Naast de bogen is dit telraam ook voorzien van houten cijfers en rekenfuncties, waardoor kinderen hun eigen rekenopdrachten kunnen creëren. Dankzij de stevige ondergrond staat het telraam stabiel en zijn de rekenopdrachten aan beide zijden zichtbaar. Gemaakt van duurzaam hout, dit telraam kan van generatie op generatie mee en is geschikt voor zowel jongens als meisjes van 3 jaar en ouder.
Met speelduur van 20 minuten, is dit educatieve spel perfect voor kinderen die op een leuke manier willen leren. Het spel is volledig in het Nederlands en vereist geen internetverbinding of speciale app voor gebruik. Dankzij de mix van kleuren en de luxe uitgave is dit telraam niet alleen leerzaam, maar ook aantrekkelijk voor kinderen. Ontdek de wereld van tellen en rekenen met dit prachtige houten telraam van Woody!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Woody - Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Woody - Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Woody - Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Woody - Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 1495,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1480,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Woody |
| EAN | 8591864902200 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Mix |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Leren rekenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Luxe Uitgave Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8591864902200 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Woody - Houten telraam rekenen met extra cijfers en rekenfuncties in hout aankoopt