Witte Dobbelstenen Set - 10 Stuks - Dobbelsteen - Dobbelen - Dobbelstenenset Wit - Yahtzee - Bordspel - Spelletjes
- EAN: 7112039713110
- Categorie(n): Dobbelstenen
Met deze witte dobbelstenen set van 10 stuks ben je verzekerd van extra veel speelplezier! Of je nu een bordspel speelt, een gezelschapsspel of gewoon een spelletje dobbelen, met deze dobbelstenen zit je altijd goed. De dobbelstenen zijn wit van kleur en gemaakt van kunststof, met cijfers als opdruk. De verpakking heeft een breedte van 61 mm, een hoogte van 18 mm en een lengte van 148 mm. Het totale verpakkingsgewicht is 54 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Witte Dobbelstenen Set - 10 Stuks - Dobbelsteen - Dobbelen - Dobbelstenenset Wit - Yahtzee - Bordspel - Spelletjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,99 voor Witte Dobbelstenen Set - 10 Stuks - Dobbelsteen - Dobbelen - Dobbelstenenset Wit - Yahtzee - Bordspel - Spelletjes is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,95 op 09-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 6 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Opdruk | Cijfers |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 61 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 148 mm |
| Verpakkingsgewicht | 54 g |
EAN
| EAN | 7112039713110 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Witte Dobbelstenen Set - 10 Stuks - Dobbelsteen - Dobbelen - Dobbelstenenset Wit - Yahtzee - Bordspel - Spelletjes aankoopt