Witches runes | Heksen Runen | Mooi & Magisch | Orakelstenen Amethist
- EAN: 8785260782171
- Categorie(n): Kaartspellen
De Heksen Runen bestaan uit 13 symbolen en zijn in tegenstelling tot de Futhark runen géén alfabet. Deze runen corresponderen met de 12 sterrenbeelden en het alziend oog, met de uren van de tijd die eindigen op middernacht, Witching hour. De dertiende rune, de allerbelangrijkste draagt de energie van de vorige twaalf in zich. Het is the Watcher. De oorsprong van deze runen is onbekend maar de symbolen zijn bekend in Europa, Afrika, India, al ver voor de Middeleeuwen. De zigeuners gebruiken de symbolen ook op amuletten. De set bestaat uit 13 mooie platte basalt stenen en komt in een mooi jute zakje, samen met een uitgeprinte uitleg. Let op: elke steen is uniek en wordt apart gegraveerd, dus ze kunnen enigszins afwijken van de foto's!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Witches runes | Heksen Runen | Mooi & Magisch | Orakelstenen Amethist bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,00 voor Witches runes | Heksen Runen | Mooi & Magisch | Orakelstenen Amethist is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands Engels |
| Verpakkingsinhoud | Jute zakje met 13 gegraveerde amethist stenen |
Productinformatie
| Merk | Mooi&Magisch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Nvt |
| EAN | 8785260782171 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Amethist witches runes |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8785260782171 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Witches runes | Heksen Runen | Mooi & Magisch | Orakelstenen Amethist aankoopt