De Winter Zwemmen puzzel van 1000 stukjes is ideaal voor puzzelliefhebbers vanaf 9 jaar oud. Deze puzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes, dankzij het unisex ontwerp. Met een totaal gewicht van 0.70 kg en gemaakt van karton, biedt deze bonte puzzel uren puzzelplezier.
De verpakking bevat alleen de puzzel zelf en heeft een MPN (Fabrikant Onderdeelnummer) van 58669. Het personage is niet van toepassing op deze puzzel, maar de afmetingen ervan zijn indrukwekkend, met een productbreedte van 373 mm, een producthoogte van 57 mm en een productlengte van 273 mm.
De Winter Zwemmen puzzel is ontworpen voor kinderen en volwassenen en is voorzien van een CE-markering. Het type puzzel is een legpuzzel en de speelmethode is traditioneel speelgoed. Deze puzzel is perfect voor een gezellige puzzelmiddag met het gezin. De verpakking heeft een breedte van 286 mm, een hoogte van 60 mm en een lengte van 380 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Winter Swimming - 1000pcs kopen voor de prijs van € 7,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Winter Swimming - 1000pcs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Winter Swimming - 1000pcs in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Winter Swimming - 1000pcs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,39 voor Winter Swimming - 1000pcs is gemeten op 29-07-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,60. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Bont |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Puzzel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58669 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 373 mm |
| Product hoogte | 57 mm |
| Product lengte | 273 mm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
EAN
| EAN | 6416739586694 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Winter Swimming - 1000pcs aankoopt