Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels
- EAN: 5036905052337
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 44,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WM 03836 |
| EAN | 5036905052337 |
| Editie | Elton John |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Merchandise van artiest | Elton John |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 274 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 405 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5036905052337 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Winning Moves Monopoly - Bordspel - Elton John - Engels aankoopt