#Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes
- EAN: 5055371515078
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zin in een lekker shotje? Dan zit je hier goed! De bedoeling van Drinking Roulette is dat je de glaasjes vult met een drankje, dit kunnen dezelfde drankjes zijn of verschillende. Elk glaasje is voorzien van twee of drie nummertjes. Draai aan de roulette en drink vervolgens het glaasje leeg waar jouw gedraaide nummer op staat. Wanneer het glaasje al leeg is hoef je lekker niets te drinken. Je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om de glaasjes telkens bij te vullen, dat kun je helemaal zelf bepalen. Nu maar hopen dat je jouw favoriete drankje mag drinken als er verschillende soorten zijn! Moet iemand iets drinken wat absoluut niet zijn/haar favoriet is, dan wordt het natuurlijk lachen geblazen om die zure uitdrukking op het gezicht.
Met de drinking roulette krijg je geweldige avonden en wordt geleverd met 16 glazen shot glaasjes. Dit actiespel wordt geleverd in een luxe cadeauverpakking zodat je gelijk van start kunt gaan. De speeltijd van het spel is 60 minuten en het is zowel een drankspel, een partyspel als een behendigheidspel. De taal van de spelregels is in het Nederlands, terwijl het spel zelf in het Engels is.
De Drinking Roulette is van het merk #winning en heeft een editie genaamd Drank Roulette. Het heeft een verpakkingsgewicht van 0.91 kg en heeft de afmetingen 297 mm breed, 83 mm hoog en 305 mm lang. Dit spel is geschikt voor volwassenen vanaf 18 jaar en heeft een CE-markering. De aanbevolen maximumleeftijd is 99 jaar en het spel is gericht op volwassenen. Het is een standaard editie van 2020 met een maximaal aantal spelers van 10 personen en een minimaal aantal spelers van 2.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je #Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes kopen voor de prijs van € 16,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om #Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is #Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat #Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor #Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes is gemeten op 25-02-2026. De hoogste prijs was € 25,99 op 25-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Drankspel Partyspel Behendigheidspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | #winning |
| EAN | 5055371515078 |
| Editie | Drank Roulette |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 297 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5055371515078 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je #Winning Drinking Roulette - Actiespel- 16 Shotjes aankoopt