Winnie de Poeh met Knuffeldoek Pluche Knuffel 25 cm {Disney Winnie the Poeh plush toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop met knuffeldoekje voor baby kinderen jongens meisjes | Winnie, Tijgertje, Knorretje, Iejoor}
- EAN: 5038104713507
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontmoet de schattige Winnie de Poeh pluche knuffel van 25 cm met knuffeldoekje, een onmisbaar speelgoed voor baby's en kinderen. Deze knuffel is perfect voor zowel jongens als meisjes en zal hen vergezellen tijdens al hun avonturen. Met zijn zachte pluche materiaal is deze knuffel niet alleen heerlijk om mee te knuffelen, maar ook om mee te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Winnie de Poeh met Knuffeldoek Pluche Knuffel 25 cm {Disney Winnie the Poeh plush toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop met knuffeldoekje voor baby kinderen jongens meisjes | Winnie, Tijgertje, Knorretje, Iejoor} kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Winnie de Poeh met Knuffeldoek Pluche Knuffel 25 cm {Disney Winnie the Poeh plush toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop met knuffeldoekje voor baby kinderen jongens meisjes | Winnie, Tijgertje, Knorretje, Iejoor} te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Winnie de Poeh met Knuffeldoek Pluche Knuffel 25 cm {Disney Winnie the Poeh plush toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop met knuffeldoekje voor baby kinderen jongens meisjes | Winnie, Tijgertje, Knorretje, Iejoor} bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,95 voor Winnie de Poeh met Knuffeldoek Pluche Knuffel 25 cm {Disney Winnie the Poeh plush toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop met knuffeldoekje voor baby kinderen jongens meisjes | Winnie, Tijgertje, Knorretje, Iejoor} is gemeten op 17-08-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 24-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Disney |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | November |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Winnie de Poeh |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5038104713507 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Winnie de Poeh met Knuffeldoek Pluche Knuffel 25 cm {Disney Winnie the Poeh plush toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop met knuffeldoekje voor baby kinderen jongens meisjes | Winnie, Tijgertje, Knorretje, Iejoor} aankoopt