Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig
- EAN: 8717371242404
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis
- Bij Bol.com kun je Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig kopen voor de prijs van € 30,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,60 voor Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 30,60 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.61 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuten |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CMYWIL01NL |
| EAN | 8717371242404 |
| Editie | Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Leerthema | Samenwerken |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 69 mm |
| Verpakking lengte | 286 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717371242404 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wilmot's Warehouse Basisspel Nederlandstalig aankoopt