Deze schattige pluchen zwarte kat van Wild Republic wordt al snel het favoriete knuffelvriendje van elk kind! Met haar mooie veiligheidsogen en superzachte vacht is deze knuffel van 18 cm perfect geschikt voor de allerkleinsten. Dankzij het gebruik van hoogwaardig polyester pluche is deze kat van Wild Republic van uitstekende kwaliteit en gaat ze lang mee.
Naast het bieden van troost en gezelschap, is deze knuffel ook ideaal om de schoonheid van de natuur te ontdekken. Met realistische details en vakkundig vakmanschap is deze pluchen kat een geweldige manier voor kinderen om spelenderwijs meer te leren over dieren in het wild en hun leefomgeving.
Deze knuffelkat heeft een CE-markering, wat aangeeft dat ze voldoet aan de Europese veiligheidsnormen. Daardoor kunnen ouders met een gerust hart dit speelgoed aan hun kinderen geven. Terwijl de knuffel zelf niet interactief is en geen geluid maakt, stimuleert ze wel de verbeelding en het creatieve spel van kinderen.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is deze pluchen kat een perfect cadeau-idee voor alle kinderen. Of het nu voor een verjaardag is of gewoon zomaar, deze Wild Republic knuffel zal zeker een glimlach toveren op het gezicht van elk kind dat haar ontvangt.
Ontdek de magie van de natuur met deze prachtige zwarte pluchen kat van Wild Republic. Bestel haar vandaag nog en geef je kind een nieuwe knuffelvriend waar ze dol op zullen zijn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Wild Republic Kat/poes - pluche dieren knuffel - zwart - 18 cm - katten kopen voor de prijs van € 16,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wild Republic Kat/poes - pluche dieren knuffel - zwart - 18 cm - katten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wild Republic Kat/poes - pluche dieren knuffel - zwart - 18 cm - katten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Wild Republic Kat/poes - pluche dieren knuffel - zwart - 18 cm - katten is gemeten op 12-08-2025. De hoogste prijs was € 17,49 op 12-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Kat |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 124 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 154 mm |
| Verpakkingsgewicht | 112 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0092389180893 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wild Republic Kat/poes - pluche dieren knuffel - zwart - 18 cm - katten aankoopt