Wicked POP! Movies Vinyl Figure Fiyero #1698
- EAN: 0889698797498
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Uit Funko's populaire 'POP!' serie komt dit vinyl figuur. Elk figuur is ongeveer 9 cm hoog en wordt geleverd in een vensterdoosverpakking. ToyChamp maakt kinderdromen waar.
De Wicked POP! Movies Vinyl Figuur Fiyero #1698 is gemaakt van vinyl en maakt geen geluid. Er zijn geen batterijen nodig voor dit figuur, wat ideaal is voor kinderen vanaf 3 jaar. De verpakking heeft een hoogte van 93 mm, een breedte van 120 mm en een lengte van 164 mm. De CE-markering is zichtbaar, wat aangeeft dat deze figuur voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
Dit speelfiguur van Funko is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een kleurrijk en unisex ontwerp. Het is fan merchandise van de film en serie wereld, waardoor het een geweldige aanvulling is op elke collectie. Let op: dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden vanwege mogelijke verstikkingsgevaar.
Met een EAN van 0889698797498 is de Wicked POP! Movies Vinyl Figuur Fiyero #1698 een waardevolle toevoeging aan elke verzameling. Haal vandaag nog dit unieke en kleurrijke speelfiguur in huis en laat je fantasie de vrije loop!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Wicked POP! Movies Vinyl Figure Fiyero #1698 kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Wicked POP! Movies Vinyl Figure Fiyero #1698 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Wicked POP! Movies Vinyl Figure Fiyero #1698 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor Wicked POP! Movies Vinyl Figure Fiyero #1698 is gemeten op 27-10-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 02-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Vinyl |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698797498 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolor |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 164 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698797498 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Wicked POP! Movies Vinyl Figure Fiyero #1698 aankoopt