White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries (nl)
- EAN: 8718026303617
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In tijden van afwezigheid van permanente legers van de koning vertrouwt iedereen op huurlingen in de gevechten voor de troon. Maar zijn de helden nuttig voor je plannen? En hoe zit het met de intenties van de Cyclopen, de Elfen en de Ork facties? Bereid je voor op chaotische tijden, want met de White Goblin Games Claim Reinforcements: Mercenaries uitbreiding wordt het spel nog intenser. Let op, dit is een uitbreiding en vereist het basisspel Claim of Claim 2 om te kunnen spelen.
De White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries is een strategisch spel dat geschikt is voor 2 spelers vanaf 10 jaar. De speeltijd van het spel bedraagt ongeveer 25 minuten. Het spel wordt geleverd met 58 speelkaarten, 2 overzichtskaarten en spelregels in zowel het Engels als het Nederlands.
De Claim Reinforcements: Mercenaries uitbreiding van White Goblin Games is van hoge kwaliteit en gemaakt van kunststof. De verpakkingsgewicht van de uitbreiding is 0.14 kg. Het spel is onderdeel van de Claim-serie en heeft het merk White Goblin Games met het MPN-nummer WGG1957. De EAN-code van het product is 8718026303617.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries (nl) kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,76 voor White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries (nl) is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 12,95 op 04-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,19. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1957 |
| EAN | 8718026303617 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 124 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026303617 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Uitbreiding Claim Reinforcements: Mercenaries (nl) aankoopt