White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel
- EAN: 8718026304379
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het coöperatieve kaartspel Tranquility van White Goblin Games. Dit spel, geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, neemt je mee op een reis naar rust en harmonie. Met een speelduur van slechts 15 minuten is het ideaal voor een snel spel tussendoor. Speelkaarten zijn de basis van dit spel, dat volledig Nederlandstalig is. In de verpakking vind je 80 eilandkaarten, 25 grenskaarten, 5 startkaarten, 5 eindkaarten, 6 zeestormkaarten en natuurlijk de spelregels. Het doel van het spel is om samen met je medespelers de eilanden te verbinden en de zeestormen te voorkomen. Met Tranquility geniet je van quality time met het hele gezin, zonder dat je batterijen nodig hebt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Wehkamp kun je White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel kopen voor de prijs van € 12,71. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel in de aanbieding bij Wehkamp. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,71 voor White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel is gemeten op 31-03-2026. De hoogste prijs was € 14,95 op 24-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,24. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 80 eilandkaarten 25 grenskarten 5 start kaarten 5 finish kaarten 6 zeestorm kaarten (1 grillige rots en 5 zeemonsters) spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2062 |
| EAN | 8718026304379 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Junior editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 134 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 184 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026304379 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Tranquility - Coöperatief kaartspel aankoopt