White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl)
- EAN: 8718026303853
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In de Mori mythologie is er het scheppingsverhaal van de godin van de aarde en de hemelvader. De hemel en aarde, vader en moeder, houden elkaar zo stevig vast dat er geen licht op aarde schijnt en geen ruimte is om in te leven. Hun drie kinderen Rongo, Tangaroa en Haumia-Tiketike worden gedwongen om in de krappe duisternis er tussen te leven. Om hun ouders te scheiden, bedachten ze een plan. Ka Pai Orokohanga heeft zeven speciale gebieden van drie verbonden velden: de gewassen, de zee en de planten. Elke ruimte vertegenwoordigt één van de drie kinderen; Rongo is de god van gewassen, Tangaroa de god van de zee en Haumia-TikeTike de god van planten. Alle drie de kinderen werken samen om vader en moeder uit elkaar te duwen door gewassen en planten te laten groeien met behulp van water uit de zee.
Specificaties:
Artikel: WGG2019
Kleur: multicolor
Geslacht: junior, unisex
Materiaal: karton
Aantal spelers: 2 - 4 spelers
Speelduur: 15 minuten
Taal: Nederlands
Leeftijd: vanaf 8 jaar
Inhoud:
2 Blokken van 80 Bladen
Spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl) kopen voor de prijs van € 3,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl) in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1,00 voor White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl) is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 3,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 2 Blokken van 80 Bladen Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2019 |
| EAN | 8718026303853 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Multicolor |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 106 mm |
| Verpakking hoogte | 19 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
| EAN | 8718026303853 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Scoreblocks Ka Pai: Orokohanga (nl) aankoopt