White Goblin Games - Qwixx On Board - Extra Scoreblokken - Dobbelspel
- EAN: 8718026303815
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met deze twee extra scoreblokken met elk 80 blaadjes voor het populaire dobbelspel Qwixx On Board, ben je goed voorbereid op vele speelrondes vol plezier. De scoreblokken zijn essentieel om de scores bij te houden en het spel soepel te laten verlopen. Dankzij de in totaal 160 blaadjes, hoef je niet snel op zoek naar nieuwe scoreblaadjes.
Het Qwixx On Board dobbelspel is geschikt voor 2-4 spelers en heeft een speelduur van ongeveer 20 minuten. Het spel is geschikt voor spelers vanaf 8 jaar en biedt een leuke uitdaging voor zowel jongere als oudere spelers. De scoreblokken zijn kleurrijk en kunnen door zowel jongens als meisjes worden gebruikt.
Deze extra scoreblokken van het merk White Goblin Games zijn gemaakt van papier en vormen een waardevolle toevoeging aan het spel. Met het spelelement van geluk en de Nederlandstalige spelregels en handleiding, kunnen spelers direct aan de slag. De verpakking bevat 2 scoreblokken en heeft een gewicht van 0.12 kg, wat ze gemakkelijk draagbaar maakt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je White Goblin Games - Qwixx On Board - Extra Scoreblokken - Dobbelspel kopen voor de prijs van € 6,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games - Qwixx On Board - Extra Scoreblokken - Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games - Qwixx On Board - Extra Scoreblokken - Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,49 voor White Goblin Games - Qwixx On Board - Extra Scoreblokken - Dobbelspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 6,95 op 22-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,46. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 2 Scoreblokken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2009 |
| EAN | 8718026303815 |
| Materiaal | Hout Papier |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kleur | Multicolor |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 128 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303815 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games - Qwixx On Board - Extra Scoreblokken - Dobbelspel aankoopt