White Goblin Games Kaartspel Origami
- EAN: 8718026302757
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Origami is een vlot spel waarbij je kaarten moet verzamelen en ze slim moet inzetten. Alleen dan kun je een zo hoog mogelijke score behalen. Houd er wel rekening mee dat iedere kaart een speciale vaardigheid met zich meebrengt. Het kiezen van de kaarten tijdens de eerste set van je beurt is dan ook al een belangrijke keuze, maar ook het kopen van een kaart betekent dat je andere kaarten moet opofferen. Ondanks een kleine factor geluk die bij origami komt kijken is strategie dan ook zeker een belangrijk element in dit fraai vormgegeven kaartspel.
Origami is een vlot kaartspel met veel mogelijkheden en verrassingen. De grootste origami kunstenaars gaan de strijd met elkaar aan. Door magie te gebruiken komen hun origami creaties tot leven Kan jouw kennis van het papiervouwen de jury imponeren en verdien jij de titel Beste Orgami Artiest? 1. spaar vouwen 2. ...om Origami te kunnen spelen 3. score extra punten met speciale acties
Origami is een vlot kaartspel met veel mogelijkheden en verrassingen. De grootste origame kunstenaars gaan de strijd met elkaar aan. Door magie te gebruiken komen hun origami creaties tot leven! Kan jouw kennis van het papiervouwen de jury impneren en verdien jij de titel 'Beste Origami Artiest'? Origami is een vlot kaartspel met veel mogelijkheden en verrassingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Kaartspel Origami kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Kaartspel Origami te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Kaartspel Origami bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,01 voor White Goblin Games Kaartspel Origami is gemeten op 23-08-2025. De hoogste prijs was € 13,99 op 22-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,98. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 90 Kaarten 1 Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1818 |
| EAN | 8718026302757 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | . |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026302757 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Kaartspel Origami aankoopt