White Goblin Games Kaartspel Nox
- EAN: 8718026302412
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Elke nacht hebben Alphonse, Ramon en Jack ruzie over wie van hen de meest gewiekste schurk is. Wie doorkruist de plannen van zijn medespelers en behaalt daarbij de meeste punten? Speel elke beurt één kaart bij jezelf voor flink wat punten, of bij een tegenstander om aan zijn score te rammelen. Let wel goed op dat je alle drie de kleuren hebt liggen aan het eind van het spel, anders vang je alsnog bot!
Kleur: multicolor
Geslacht: junior, unisex
Aantal spelers: 3-6 spelers
Speeltijd: 20 minuten
Materiaal: karton
Taal verpakking: Nederlands
Taal handleiding: Nederlands
Afmetingen verpakking: 12,5 x 9,5 x 1,5 cm (L x B x H)
Leeftijd: vanaf 8 jaar
Inhoud:
90 Kaarten
Spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Kaartspel Nox kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Kaartspel Nox te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Kaartspel Nox bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor White Goblin Games Kaartspel Nox is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 23-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 90 kaarten spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1726 |
| EAN | 8718026302412 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026302412 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Kaartspel Nox aankoopt