White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl)
- EAN: 8718026303501
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De volkeren van Terra Mystica hebben nieuwe mogelijkheden gevonden om handel te drijven met elkaar. Schepen varen over de rivieren en leveren goederen aan andere volkeren. Ontdek twee nieuwe kaarten! Aan de horizon verschijnen schepen, die een nieuw tijdperk inluiden van handel en expansie in de wereld van TERRA MYSTICA. De volkeren bouwen scheepswerven en varen met hun schepen over de rivieren. Ook de Fakirs en de Dwergen blijven niet achter en sturen hun handelaren op pad om handel te drijven met de andere volkeren en nieuwe gebieden te ontdekken. Een nieuw dubbelzijdig speelbord, de nieuwe bonuskaarten, de nieuwe scoretegels en de nieuwe stadstegels vormen samen deze uitbreiding voor Terra Mystica en zorgen gegarandeerd voor uren speelplezier!
Kleur: blauw
Geslacht: junior, unisex
Materiaal: kunststof
Model: WGG1946
Serie: Terra Mystica
Aantal spelers: 2-5 spelers
Speeltijd: 120 minuten
Taal: Nederlands
Leeftijd: vanaf 12 jaar
Inhoud:
1 Dubbelzijdig Speelbord
10 Scheepswerfborden
1 Krachtactiebordje
4 Rondekaarten
5 Scheepsvaartoverzichtskaarten
15 Handelsfiches
2 Afstandstabellen
7 Kanalen
21 Schepen
6 Handelaren
5 Havenfiches
12 Scoretegels
12 Gunstfiches
4 Stadstegels
1 Eindwaarderingstegel
Spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl) kopen voor de prijs van € 38,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl) in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,86 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl) is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 38,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,13. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.53 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 150 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 dubbelzijdig speelbord 10 scheepswerfborden 1 krachtactiebordje 4 rondekaarten 5 scheepsvaartoverzichtskaarten 15 handelsfiches 2 afstandstabellen 7 kanalen 21 schepen 6 handelaren 5 havenfiches 12 scoretegels 12 gunstfiches 4 stadstegels 1 eindwaarderingstegel spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1946 |
| EAN | 8718026303501 |
| Editie | Terra Mystica - Scheepvaart en Handel |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 227 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 321 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303501 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Terra Mystica: Scheepvaart & Handel (nl) aankoopt