White Goblin Games Gezelschapsspel Roam 217-delig
- EAN: 8718026304614
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom in de wereld van Arzium! Arzium is een wereld van oude beschavingen, bizarre karakters, onverklaarbare wonderen en kleurrijke personages. In het land is een vreemde stof in de lucht verspreid die alle soorten karakters versuft en ongestructureerd doet ronddwalen. Aan jou de taak om de ronddwalende karakters te vinden en wakker te maken. Als je ze hebt gevonden en wakker hebt gemaakt, neem je ze mee om op zoek te gaan naar nog meer verloren karakters in het rijk van Arzium!
Het spel wordt gespeeld in beurten. De startspeler begint. Daarna wordt met de wijzers van de klok mee verder gespeeld. In je beurt gebruik je het patroon van een beschikbaar karakter om reisstenen in het speelgebied te plaatsen. Plaats je reisstenen in de vorm en richting in het speelgebied zoals staat aangegeven op het vaandel van het karakter. Draai vervolgens de kaart om. Je moet, indien mogelijk, alle reisstenen van het patroon in het speelgebied plaatsen. Blanco vierkantjes op de speelkaart hoeven niet in het speelgebied te passen. Als er op een veld al een reissteen van jezelf of van een andere speler ligt, dan sla je dit veld over. Je moet wel alle andere reisstenen plaatsen. Als aan het begin van je beurt al je karakters gedekt voor je liggen, dan mag je de karakters her-activeren. Draai alle kaarten om en voer de rest van je beurt volgens de normale regels uit.
Aan het einde van je beurt mag je één van de openliggende artefacten kopen. Betaal het aantal munten dat is aangegeven op de artefacttegel. Leg de tegel open in je persoonlijke speelgebied. Neem een nieuwe artefacttegel van de stapel en leg deze in de rij. Een speler mag een onbeperkt aantal artefacten bezitten, maar je kunt maximaal één artefact per beurt kopen. Artefacten hebben speciale acties. Als je de speciale actie van een artefact in je persoonlijke speelgebied gebruikt, dan draai je het artefact om (afbeelding naar beneden)
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Roam 217-delig kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Roam 217-delig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Roam 217-delig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,96 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Roam 217-delig is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 43 dubbelzijdige speelkaarten 12 dubbelzijdige startkaarten 24 artefacttegels 96 reisstenen (24 in elk van de 4 kleuren) 1 buitenpostkaart 4 overzichtskaarten 36 munten (30x waarde 1, 6x waarde 5) Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026304614 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 231 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026304614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Roam 217-delig aankoopt