White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl)
- EAN: 8718026303631
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De kruiden, groenten en ratten zijn in twee kleuren willekeurig verspreid over de tegels. Als eenmaal de starttegel is gelegd, barst de spannende strijd los. Als je gelijke kruiden of groenten aan elkaar legt ontvang je direct punten. Maar pas op! Als de 3e rat in jouw kleur tevoorschijn komt verlies je het spel onmiddellijk. Jaag de ratten weg en leg de juiste tegels aan.
Met een verpakkingsgewicht van 0.38 kg biedt het strategische spel Rat Attack van het merk White Goblin Games een speeltijd van 60 minuten. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud en heeft een CE-markering. De verpakking bevat onder andere 1 starttegel, 42 tegels, 40 munten en spelregels.
Rat Attack is een strategisch spel in het Nederlands, waarbij spelers kruiden, groenten en ratten op tegels moeten plaatsen. Het spel vereist geen verbinding met internet of specifieke apps voor volledige functionaliteit. Met een maximale speelduur van 60 minuten en geschikt voor 2 spelers, is dit spel ideaal voor kinderen vanaf 8 jaar oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires
- Bij Bol.com kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl) kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,69 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl) is gemeten op 25-07-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,30. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 starttegel 42 tegels 40 munten spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1959 |
| EAN | 8718026303631 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 171 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026303631 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Rat Attack (nl) aankoopt