White Goblin Games Gezelschapsspel Mindmaze: Mysterieus (nl)
- EAN: 8718026303556
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Mindmaze Mysterieus ontdek je duistere verhalen die je hart sneller laten kloppen. Met slechts een kleine inleiding probeer je de juiste vragen te stellen om punten te krijgen voor het noemen van de sleutelwoorden. Je vragen mogen alleen beantwoord worden met ‘Ja’, ‘Nee’ of ‘Niet belangrijk’. Denk goed na over je vragen, want de spelleider krijgt punten als er een hint wordt voorgelezen. De speler die de meest cruciale vragen heeft weten te stellen en hiermee de meeste punten heeft verdiend, wint het spel! Laat in Mindmaze je hersenen werken en denk buiten de lijntjes!
Specificaties:
- Kleur: bruin, paars, wit
- Geslacht: unisex
- Materiaal: papier, karton
- Aantal spelers: 2-8
- Speeltijd: ca. 45 minuten
- Taal: Nederlands
- Leeftijd: vanaf 8 jaar
Inhoud:
- 40 Speelkaarten
- 4 Scorespoorkaarten
- 6 Scorestenen
- Spelregels
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Massamarkt Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires
- Bij Massamarkt kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Mindmaze: Mysterieus (nl) kopen voor de prijs van € 9,14. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Mindmaze: Mysterieus (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Mindmaze: Mysterieus (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,14 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Mindmaze: Mysterieus (nl) is gemeten op 05-01-2026. De hoogste prijs was € 11,63 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,49. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Storytelling spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 40 Speelkaarten 4 Scorespoorkaarten 6 Scorestenen Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026303556 |
| Materiaal | Papier Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 11.9 mm |
| Verpakking hoogte | 3.9 mm |
| Verpakking lengte | 17.7 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303556 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Mindmaze: Mysterieus (nl) aankoopt