White Goblin Games Gezelschapsspel Maya (nl)
- EAN: 8718026303341
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Maya ga je terug naar de tijd van de Maya's en help je hen hun beschaving op te bouwen. Op het schiereiland Yucatán ontstaan rond de tempels nieuwe steden. Grote steden geven macht en jij kan die krijgen door de inwoners te voorzien van voedsel. Plant maïs, squash, aardappelen en pepers om je invloed op de steden te vergroten. Een vlot en tactisch tegellegspel waarin je steeds voor lastige keuzes staat en je tegenstanders goed in de gaten moet houden!
Maya is een thematisch familiespel over de Maya cultuur. Dit uitdagende bordspel is geschikt voor de hele familie. Iedereen speelt direct mee door een eenvoudig spelsysteem. Het spel kent eenvoudige spelregels, is uitdagend om te winnen en kent een zeer gevarieerd spelverloop. Iedere keer dat je het speelt, verloopt weer anders.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Bol.com kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Maya (nl) kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Maya (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Maya (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Maya (nl) is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.29 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 Speelbord 128 Plantagetegels 13 Tempeltegels 12 Grenstegels 13 Tempels 4 Tegelrekjes 4 Scoreschijfjes Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG1933 |
| EAN | 8718026303341 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 322 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026303341 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Maya (nl) aankoopt