White Goblin Games Gezelschapsspel Mariposas
- EAN: 8718026304287
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit leuke bordspel om met je familie of vrienden te spelen gaat over de miljoenen vlinders die jaarlijks in de lente van Mexico naar Noord-Amerika verspreiden om vervolgens in de herfst weer terug naar Mexico te komen. Verspreid je vlinders over het continent, verzamel bloemen en ga voortplanten om meer punten te krijgen en keer vervolgens terug naar huis.
Speel het gezelschapsspel Mariposas van White Goblin Games met 2 tot 5 spelers en geniet van een speelduur van 60 minuten. Het spel is geschikt voor unisex spelers vanaf 10 jaar en bevat verschillende spelonderdelen zoals houten vlinders, scorestenen, actiekaarten, bloemfiches en meer. De taal van het spel is Nederlands.
Verpakkingsgewicht: 1.52 kg
Speeltijd: 120 minuten
Spelsoort: Partyspel
Taal spel: Nederlands
Merk: White Goblin Games
EAN: 8718026304287
Materiaal: Karton
Aanbevolen minimum leeftijd: 2 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Introductiejaar: 2020
Introductiemaand: November
CE markering: Zichtbaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Mariposas kopen voor de prijs van € 41,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Mariposas te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Mariposas bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Mariposas is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 41,99 op 02-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.52 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8718026304287 |
| EAN | 8718026304287 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Biologie |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 297 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 301 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026304287 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Mariposas aankoopt