White Goblin Games Gezelschapsspel Empires Of The North: Japanse Eilanden (nl)
- EAN: 8718026304249
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Tijdens hun reizen naar verafgelegen eilanden hebben de schepen van de Noordelijke Rijken nieuwe landen ontdekt in het verre oosten! Verspreid over vele eilanden heeft het Japanse rijk een reputatie opgebouwd. Ze zijn vrijgevig, hebben een uitgebreid handelsnetwerk en de nieuwe diplomatieke relaties zorgen voor veel handelsmogelijkheden. Ontmoet de dappere en vindingrijke zeevaarders van de verre eilanden waar de zon opkomt! Ze komen hier naartoe om goederen met een hoge kwaliteit om te ruilen voor exotische handelswaar voor hun eigen havens. Maar hun voornaamste doel is het behalen van eer en glorie door nieuwe eilanden te ontdekken. Wellicht ben je hun schepen al op zee tegengekomen aangezien ze de meest verafgelegen en koude wateren al hebben bezocht. Ontvang ze met open armen als je nieuwe handelspartner. Of kies voor een ander pad: laat al hun schepen zinken en plunder hun waardevolle goederen!
Empires of the North: Japanse Eilanden introduceert twee nieuwe clans voor het basisspel en veertien nieuwe eilanden. De Japanse clans bieden nieuwe strategische mogelijkheden en hebben nieuwe regels zoals Ruilen en Aanmeren.
Specificaties:
Kleur: multicolor
Geslacht: unisex
Materiaal: karton
Aantal spelers: 1 tot 4 spelers
Speelduur: 45 minuten
Taal: Nederlands
Leeftijd: vanaf 10 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je White Goblin Games Gezelschapsspel Empires Of The North: Japanse Eilanden (nl) kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om White Goblin Games Gezelschapsspel Empires Of The North: Japanse Eilanden (nl) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat White Goblin Games Gezelschapsspel Empires Of The North: Japanse Eilanden (nl) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,96 voor White Goblin Games Gezelschapsspel Empires Of The North: Japanse Eilanden (nl) is gemeten op 20-02-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 14-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,03. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 33 Umineko clan-kaarten 33 Saikoro clan-kaarten 14 Eiland-kaarten 4 Scheepsfiches 2 Clan-speelstukken Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026304249 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 201 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026304249 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je White Goblin Games Gezelschapsspel Empires Of The North: Japanse Eilanden (nl) aankoopt